• strona kontrastowa
    • a

      a

      a

Polityka prywatności Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Wszelkie prawa do zawartości serwisu Samorządu Województwa Mazowieckiego www.powietrze.mazovia.pl (zwanego dalej: serwisem) są zastrzeżone.

Użytkownicy serwisu mają prawo do pobierania i drukowania zamieszczonych na nim całych stron bądź ich fragmentów pod warunkiem poszanowania praw autorskich oraz praw wynikających z rejestracji znaków należących do Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Wykorzystywanie w całości bądź w części materiałów zamieszczonych w serwisie, które są autorstwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie (zwanego dalej: Urzędem) jest dopuszczalne pod warunkiem podania źródła informacji (adres strony serwisu, data odwołania się do informacji), natomiast korzystanie z materiałów umieszczonych na stronie serwisu, które nie są autorstwa Urzędu wymaga uzyskania zgody autora takiej informacji.

Pobieranie/drukowanie/kopiowanie/powielanie/rozpowszechnianie dostępnych w serwisie map i grafiki do celów innych niż do prywatnego użytku bez pisemnej zgody Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie jest zabronione.

Strona serwisu zawiera odnośniki do innych stron internetowych, za których treść oraz zawartość Urząd nie odpowiada.

Serwis korzysta z pliku tekstowego „cookies” wyłącznie dla funkcji związanych z personalizacją oraz zapamiętywaniem preferencji użytkownika, które zapisywane są na dysku komputera osoby odwiedzającej serwis. Z komputera użytkownika nie są pobierane jakiekolwiek informacje.

Wszelkie pytania dotyczące Polityki prywatności proszę kierować do Redakcji serwisu na adres: powietrze@mazovia.pl