• strona kontrastowa
  • a

   a

   a

2021-10-11

Warsztaty szkoleniowe dotyczące kontroli przestrzegania uchwały antysmogowej obowiązującej na terenie województwa mazowieckiego.

Trwają bezpłatne warsztaty szkoleniowe dla gmin i straży miejskich/gminnych z terenu województwa mazowieckiego, dotyczące kontroli przestrzegania uchwały antysmogowej obowiązującej na terenie województwa mazowieckiego.

W związku z nieprzewidywalną sytuacją epidemiczną w związku z pandemią COVID-19, z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, szkolenia odbywają się w trybie online na platformie Zoom.

Są jeszcze wolne miejsca w następujących terminach: 12 października 2021 r., 13 października 2021 r., 14 października 2021 r., 20 października 2021 r., 21 października 2021 r., 26 października 2021 r., 27 października 2021 r.

Warsztaty są bezpłatne i zakończone zostaną otrzymaniem imiennych świadectw ukończenia szkolenia.

W celu zgłoszenia udziału w warsztatach proszę o przesłanie wiadomości e-mail na adres: askawinska@ichpw.pl wraz z podaniem następujących informacji:

 • imion i nazwisk uczestników wraz z podaniem priorytetów w przypadku wystąpienia konieczności ograniczenia liczby miejsc,
 • danych kontaktowych: adres e-mail oraz nr telefonu,
 • nazwy instytucji, którą reprezentować będą wskazani uczestnicy,
 • preferowany termin warsztatów oraz termin rezerwowy (w przypadku braku możliwości wzięcia udziału w warsztatach w preferowanym terminie).

Po zakwalifikowaniu na udział w warsztatach, na wskazane adresy e-mailowe, otrzymają Państwo potwierdzenie uczestnictwa oraz szczegółowy program warsztatów. W przypadku niezakwalifikowania się również zostaną Państwo o tym poinformowani drogą elektroniczną.

Prezentacje ze szkolenia dostępne są w zakładce Do pobrania.

Autor: Wioletta Świderska (PZ)

Opublikowano: 2021-10-11

Przez:admin